Oferta

 

 

Wyprawy na łososie

Łódź Atlantic Adventure 660 cm zabiera na pokład maksymalnie 4 gości. Zapraszam na 10 godzinny trollingowy rejs w pełni wyposażoną łodzią z dwunastoma zestawami. Gwarantuję też, że zrobię wszystko by złowić łososie, natomiast nie mogę dać gwarancji, Wyprawy na łososie że każda wyprawa zakończy się sukcesem. Nie musicie mieć ze sobą niczego poza odpowiednim ubraniem, prowiantem i zezwoleniem. Startujemy z Mariny w Helu o umówionej godzinie. W Marinie jest możliwość zostawienia samochodu za drobną opłatą. Więcej informacji znajdziecie Państwo w zakładce "przed rejsem". Proszę koniecznie się z nimi zapoznać. Zgodnie z przepisami wprowadzonymi w 2022 roku, można zabrać jednego łososia z obciętą płetwą tłuszczową na osobę i trocie, łącznie nie więcej niż dwie sztuki na osobę.

 

 

Rejsy na belony

Łódź Atlantic zabiera na pokład w tym wypadku maksymalnie 6 gości. Rejsy na belony Belony łowimy na trolling i na spinning od połowy maja do połowy czerwca. Każdy z uczestników wyprawy może zabrać na pokład swoją wędkę, ale jest możliwość wypożyczenia wędki u skippera. Koszt 6 godzinnego rejsu na belony wynosi 370 złotych od osoby, jednak nie mniej niż 1700 złotych za całą łódź. Wypożyczenie wędki to koszt 50 złotych. Startujemy z portu w Helu.

 

 

 

 

Survivalowe wyprawy na Wisłę

Survivalowe wyprawy na WisłęW ramach wycieczki oferuję aktywne łowienie sumów na trolling, vertical i spinning, sprzęt sumowy, pełne biwakowe wyżywienie oraz spora dawkę wiedzy o rzece. Koszt trzydniowej wyprawy (od godzinny 8.00 pierwszego dnia do 19.00 dnia trzeciego) z dwoma noclegami na wodzie wynosi 2700 złotych dla jednej osoby i 3500 złotych dla dwóch osób. Nocujemy na wyspach pod namiotami. Goście muszą mieć własny niewielki namiot, śpiwory i karimatę. Sumy łowimy w formule C&R. Startujemy z umówionego miejsca nad dolną Wisłą.