Oferta

Wyprawy na łososie

Łódź Atlantic Adventure 660 cm zabiera na pokład maksymalnie 4 gości. Zapraszam na 10 godzinny trollingowy rejs w pełni wyposażoną łodzią z dwunastoma zestawami. Gwarantuję też, że zrobię wszystko by złowić łososie, natomiast nie mogę dać gwarancji, Wyprawy na łososie że każda wyprawa zakończy się sukcesem. W wypadku tzw. "pustaka" czyli braku wymiarowego łososia lub troci na pokładzie moi goście będą mogli wykupić dodatkowy rejs za połowę ceny. Nie musicie mieć ze sobą niczego poza odpowiednim ubraniem i prowiantem. Startujemy z Mariny w Helu o umówionej godzinie. W Marinie jest możliwość zostawienia samochodu za drobną opłatą. Więcej informacji znajdziecie Państwo w zakładce "przed rejsem". Proszę koniecznie się z nimi zapoznać.

Wyprawy na trocie.

Łódź Pegazus 450 zabiera na pokład maksymalnie dwóch gości.Wyprawy na trocie  Dzienny koszt wynajęcia łodzi ze skipperem i pełnym wyposażeniem to 800 złotych. W ramach tej kwoty oferuję 10 godzinny rejs, ubezpieczenie i ciepłe śniadanie. Na wyprawę trociową gość może zabrać swoją wędkę do łowienia na trolling z ręki.  Wędki do łowienia z piesków są na wyposażeniu łodzi. Startujemy z Mariny AZS w Gdańskich Górkach Zachodnich. Na terenie Mariny do dyspozycji gości jest płatny parking oraz hotel Galion gdzie można dobrze się wyspać i zjeść.

 

Rejsy na belony

Łódź Pegazus 450 zabiera na pokład w tym wypadku maksymalnie 4 gości. Rejsy na belony Belony łowimy na trolling i na spinning od połowy maja do połowy czerwca. Każdy z uczestników wyprawy może zabrać na pokład swoją wędkę ale jest możliwość wypożyczenia wędki u skippera. Koszt 8 godzinnego rejsu na belony wynosi 200 złotych od osoby jednak nie mniej niż 600 złotych za całą łódź. Wypożyczenie wędki to koszt 50 złotych, bezpłatnie wypożyczamy też przynęty. Startujemy z portu w Jastarni.

 

Survivalowe wyprawy na Wisłę

Możliwość wykupienia wyprawy na Wisłę dotyczy wyłącznie gości korzystających z oferty łososiowej w roku poprzedzającym wyprawę.Survivalowe wyprawy na Wisłę Na każdą wyprawę zabieram jednego członka załogi. Koszt  dwu i pół dniowej wyprawy (od godzinny 14.00 pierwszego dnia do 19.00 dnia trzeciego) z dwoma noclegami na wodzie wynosi 2000 złotych. Nocujemy na wyspach pod namiotami. Gość musi mieć własny niewielki namiot, śpiwór i karimatę. W ramach wycieczki oferuję aktywne łowienie sumów na trolling, vertical i spinning, sprzęt sumowy, paliwo do łodzi  i pełne biwakowe wyżywienie. Sumy łowimy w formule C&R. Startujemy z umówionego miejsca nad dolną Wisłą na odcinku od Nieszawy do Tczewa.